Wedstrijdkalender en uitslagen 2018-2019

Klik hier voor de stand van de nationale competitie

Klik hier voor de pagina van swimrankings

Dag Inzwemmen Aanvang Datum Wedstrijd Locatie Uitnodiging  Uitslag
zaterdag   vanaf 10.00 25 augustus Rijntocht en crosstriatlon Renkum    
zondag     9 september Team Speedo NL      
zaterdag  13.30 14.00  15 september Clubkampioenschappen Renkum    
zaterdag     22 september Nationale mastersclubmeet      
zondag 14.30  15.00 23 september Minioren-juniorencircuit deel 1 Nijmegen    
zaterdag     29 september Nationale miniorendag      
zondag 13.30  14.00 30 september  NK estafette      
zaterdag 12.30 13.00 6 oktober  Nationale competitie deel 1 Renkum    
zondag  13.30  14.00 13 oktober Swimkick-minioren-circuit 1 Nijmegen    
zaterdag   14.00 14.30  20 oktober Junioren/jeugd/senioren-circuit deel 1 Barneveld    
vrijdag -zondag  14.15  14.45 26-28 oktober Swimcup korte baan      
zondag     28 oktober NJJK lange afstanden      
zondag     28 oktober Gelders masterkampioenschappen Winterswijk    
Zaterdag  14.00 14.30  3 november junioren/jeugdsenioren deel 2 Geldermalsen    
Zondag  14.30 15.00 4 november RZC-swimkick deel 1 Renkum    
zaterdag/zondag     10/11 november   Minioren clubmeet      
zaterdag     11 november jeugdwedstrijd 1 Wageningen    
zaterdag/zondag     17/18 november Regio Oost kampioenschappen korte baan       
zaterdag/zondag     24/25 november Regio Oost kampioenschappen korte baan      
zaterdag/zondag     1/2 december Martinezcup Amsterdam    
Zondag 14.30  15.00 9 december  Minioren-junioren-circuit deel 2 Nijmegen    
donderdag/zondag     13-16 december NJJK korte baan      
zaterdag/zondag     15/16 december   Regio Oost B-kampioenschappen         
vrijdag/zondag      21/23 december Open Ned. Kampioenschappen korte baan      
zaterdag    

22 december

Kerstwedstrijd Ede    
zondag 14.30 15.00

6 januari

RZC Swimkick deel 2 Renkum    
zaterdag  13.30  14.00

12 januari

Nationale competitie 2 Arnhem    
zaterdag     19 januari Junioren/jeugd/senioren-circuit deel 3 Ede    
donderdag/zondag     24-27 januari Ned kampioenschappen masters      
zaterdag 13.30 14.00 26 januari Swimkick-minioren-circuit 2 Nijmegen    
zondag   14.30 15.00 3 februari RZC-swimkick  deel 3 Renkum    
zaterdag 12.30 13.00 9 februari Nat zwemcompetitie Renkum    
zaterdag 13.30 14.00 16 februari Minioren-junioren-circuit deel 3 Nijmegen    
zaterdag-zondag     23-24 februari PSV Arena cup 50 meter Eindhoven    
zaterdag/zondag 13.30 14.00 9/10 maart Speedo jaargangwedstrijd      
zondag 14.30 15.00 10 maart Swimkick deel 4  Renkum    
zondag     10 maart  Speedo Challenge  Amsterdam    
zaterdag
16.30 17.00 16 maart
Junioren/jeugd/senioren-circuit deel 4 Apeldoorn    
zaterdag   13.30 14.00 23 maart  Nationale competitie 4 Wageningen    
vrijdag-zondag     5-7 april Swimcup lange baan      
vrijdag
    5 april
NJJK lange afstanden      
vrijdag-zondag
    12-14 april
Swimcup lange baan      
donderdag-zondag      2-5 mei Ned. Masterkampioenschappen      
zaterdag 13.30 14.00 11 mei Swimkick-minioren-circuit 3 Nijmegen    
vrijdag-zondag    

18-19 mei

25-26 mei

Regionale kampioenschappen lange baan      
zaterdag-zondag     1-2 juni Regio miniorenfinales      
donderdag-zondag     13-16 juni Ned. Jeugd- en Junioren- kampioenschappen      
zaterdag-zondag
    16-17 juni
SenneBokal Bielefeld Inschrijving  
zaterdag-zondag     15-16 juni Regionale B-kampioenschappen      
Vrijdag-zondag     21-23 juni Open Nederlandse kampioenschappen      
zaterdag-zondag     29-juni/30 juni Speedo Fast Water Meet Amsterdam    
zaterdag     24 augustus Rijntocht  Renkum    
               

 

Deel dit artikel