Wedstrijdkalender en uitslagen 2017-2018

Klik hier voor de stand van de nationale competitie

Klik hier voor de pagina van swimrankings

Dag Inzwemmen Aanvang Datum Wedstrijd Locatie Uitnodiging  Uitslag
zaterdag  13.30 14.00  16 september Minioren-junioren-circuit 1 Nijmegen  Uitnodiging  Uitslag
zondag 8.00/14.00  9.00/15.00 24 september NK estafette Eindhoven Acceptatie  Uitslag
zaterdag 13.30  14.00 30 september  Nationale competitie 1 Nijmegen Uitnodiging  Uitslag
zaterdag 14.00 14.30 7 oktober  limietwedstrijd Barneveld Inschrijving  Uitslag
zondag  14.30  15.00 8 oktober Swimkick-minioren-circuit 1 Nijmegen  Uitnodiging  Uitslag
zaterdag   14.00 14.30  14 oktober Junioren/jeugd/senioren-circuit Barneveld  Uitnodiging  Uitslag
zondag   14.15  14.45 29 oktober Gelderse Masterkampioenschappen Winterswijk  Uitnodiging  Uitslag
Zaterdag  14.00 14.30  4 november junioren/jeugdsenioren 2 Barneveld  Inschrijving  Uitslag
Zondag      5 november RZC-swimkick Rhenen  Uitnodiging  Uitslag
zaterdag/zondag     11/12 november   Regio Oost kampioenschappen korte baan  Nijmegen  Acceptatie  Uitslag
zaterdag     11 november jeugdwedstrijd 1 Wageningen  Inschrijving  Uitslag
zaterdag/zondag     18/19 november Regio Oost kampioenschappen korte baan   Nijmegen  Acceptatie  Uitslagen
zaterdag  13.30  14.00 9 december  Minioren-junioren-circuit 2 Nijmegen Inschrijving  Uitslag
zondag 14.30  15.00 7 januari RZC-swimkick 2 Renkum inschrijving  Uitslagen
zaterdag/zondag  14.00  14.45 16/17 december   Regio Oost B-kampioenschappen     Zutphen  acceptatie  Uitslag
donderdag/zaterdag      21/23 december Open Ned. Kampioenschappen  Hoofddorp    Uitslag
zaterdag  15.30 16.00

23 december

Kerstwedstrijd Ede  inschrijving  uitslag
zaterdag  12.30  13.00

13 januari

Nationale competitie 2 Renkum  Uitnodiging  Uitslag
donderdag-zondag     18/21 januari NK Masters  Terneuzen  Geen deelname  
zaterdag     20 januari Junioren/jeugd/senioren-circuit 3 Barneveld inschrijving  Uitslag
zaterdag 13.30 14.00 27 januari Swimkick-minioren-circuit 2 Nijmegen  Uitnodiging  Uitslag
zaterdag 12.30 13.00 3 februari   Nationale competitie 3 Arnhem  Inschrijving  Uitslag
zondag   14.30 15.00 4 februari RZC-swimkick 3 Renkum  Inschrijving  uitslag
zaterdag 13.30 14.00 10 februari Minioren-junioren-circuit 3 Nijmegen  Inschrijving  Uitslag
zondag  15.15 15.45  18 februari  Jeugdwedstrijd 2 Wageningen  Uitnodiging  Uitslag
zaterdag 13.30 14.00 25 februari Limietwedstrijd 50m Amersfoort Uitnodiging  Uitslag
zaterdag/zondag     3/4 maart Regio Lange afstandskampioenschappen  Nijmegen  Inschrijving  Uitslag
zondag     4 maart  Speedo Challenge  Amsterdam  Inschrijving  Uitslag
zaterdag/zondag     10/11 maart  Challenger KNZB       
zaterdag 13.30 14.00  10 maart  Swimkick-Minioren 3 Nijmegen  Uitnodiging  Uitslag
zaterdag   13.30 14.00 17 maart  Nationale competitie 4 Renkum  Uitnodiging  Uitslag
zondag  14.30 15.00 18 maart Swimkick deel 4 Renkum  Inschrijving  Uitslag
zaterdag  16.30 17.00 24 maart Jeugdwedstrijd deel 3 Wageningen    Uitslag
zaterdag  15.00 15.30 31 maart Junioren/jeugd/senioren-circuit 4  Utrecht  Uitnodiging  Uitslag
vrijdag-zondag     6-8 april Swimcup NK lange baan    geen deelname  
zondag 14.30   8 april SCHOOLZWEMKAMPIOENSCHAPPEN Renkum    
zondag   13.30  14.00 8 april  Limietwedstrijden  Amersfoort  Inschrijving  Uitslag
zaterdag   12.15  12.45 14 april miniorencup swimcup  Eindhoven acceptatie  Uitslag
zondag  12.30  13.15 15 april Arena juniorencup swimcup  Eindhoven  acceptatie  Uitslag
donderdag-zondag      3-6 mei Ned. Masterkampioenschappen      
zondag 13.30 14.00 13 mei Limietwedstrijd Amersfoort  Inschrijving  
zaterdag/zondag     12/13 mei Challenger 50 meter       
zaterdag  16.30 17.00  12 mei Jeugdwedstrijd deel 4 Wageningen  Inschrijving  Uitslag
vrijdag-zondag    

26-27 mei

2-3 juni

Regionale kampioenschappen lange baan  Nijmegen Acceptatie  
zaterdag-zondag 12.45 13.30 9-10 juni Regio miniorenfinales Vaassen Inschrijving Uitslag
donderdag-zondag     14-17 juni Ned. Jeugd- en Junioren- kampioenschappen lange baan      
zaterdag-zondag
    16-17 juni
SenneBokal Bielefeld Inschrijving  
zaterdag-zondag     16-17 juni Regionale B-kampioenschappen      
donderdag-zaterdag     21-23 juni Open Nederlandse kampioenschappen      
zaterdag vervallen   23 juni jeugdwedstrijd deel 5 Wageningen  vervallen  
zondag      24 juni Korte baan wedstrijd      
zaterdag-zondag     30-juni/1 juli Speedo Fast Water Meet Amsterdam    
zaterdag     25 augustus Rijntocht  Renkum    
               

 

Deel dit artikel